MASĪVKOKA

Koka paneļi piešķir Jūsu telpām modernu un elegantu izskatu. Pielāgojoties Jūsu vēlmēm un vajadzībām, mēs piedāvājam izgatavot paneļus no jebkura koka materiāla un plašā krāsu diapazonā. Topwood Massive paneļiem ir augstākā estētiskā kvalitāte un izturība.

Uzzināt vairāk

AKUSTISKAIS 

Topwood Acoustic ir lielisks risinājums skaņas izolācijai un piešķirs Jūsu telpām unikālu izskatu. Līstes ir apvienotas ar akustisko materiālu CEWOOD.

Uzzināt vairāk

DIZAINA

Topwood Design paneļi tiek ražoti no augstākās kvalitātes ozola, oša, bērza, riekstkoka vai cita koka finierējuma. Tiem ir unikāls dizains, salīdzinot ar citiem Topwood paneļiem.

Uzzināt vairāk

FINIERA

Topwood Veneered paneļi var samazināt projekta izmaksas, nemainot vizuālo kvalitāti. Panelis ir izgatavots no finierētas līstes, apvienojumā ar akustisko šķiedru.

Uzzināt vairāk

SAAUDZĒTAIS

Topwood Finger Jointed panelis ir izgatavots no augstas kvalitātes priedes līstēm bez defektiem. Līstu savienojumu vietas ir ar taisnu līniju, samazinot to redzamību.

Uzzināt vairāk

šis risinājums ir lieliski piemērots sienu un griestu konstrukcijāmpiešķirot modernu un elegantu izskatu.

Pateicoties skaņu slāpējošam audumam, paneļi rada vidi bez nevēlamiem trokšņiem.


SIA "Topwood"  31.03.2022 noslēdza ar LIAA līgumu Nr. SKV-L-2022/134 par atbalsta saņemšanu pasākuma "Starptautiskās konkurētspējas veicināšana"  ietvars, līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.