Kas ir Topwood panel?

Šie dekoratīvie koka paneļi padarīs Jūsu telpu dizainu unikālu un tie ir arī praktisks dizaina elements, kuru izmanto sienu un griestu konstrukcijās.

Tie piešķir modernu un elegantu izskatu un nodrošina labu skaņas izolāciju.

Tas ir lielisks veids, kā radīt ilgtspējīgu un mūsdienīgu un ar dabu saistītu dizainu telpās.

Pateicoties estētiskajai pievilcībai, paneļi rada harmonisku un mūsdienīgu vidi.

 

Katrs mūsu panelis ir profesionālu galdnieku roku darbs. Mēs garantējam tikai augstāko kvalitāti katram panelim. 

Katru mūsu paneli ar rokām izgatavo profesionāļi. Mēs garantējam katra paneļa augsto kvalitāti.

Paneļus izmanto sienu vai griestu dekorēšanai sabiedriskās vietās, piemēram, skolās, viesnīcās, birojos, peldbaseinos, ofisu telpās utt.

Panelis ir izgatavots no augstas kvalitātes koka līstēm, apvienojumā ar skaņu absorbējošu materiālu.

Topwood paneļu cena ir atkarīga no katra projekta specifikācijas - koka materiāla, krāsas, izmēra, daudzuma utt.

Līstes ir apstrādātas ar Tikkurila Fontefier Wf Clear uguns aizsardzību, nodrošinot B-s1, d0 ugunsdrošības klasi.

Topwood paneļus var izmantot kā piekaramo griestu konstrukciju vai piestiprināt tieši pie griestiem, sienām vai koka apakškonstrukcijām. 

Līstes piestiprina pie saplākšņa apakškonstrukcijas, kas pārklāta ar akustisko audumu.

Paneļi tiek izgatavoti atbilstoši klienta vēlmēm. Līstes, attālumi, krāsu vai laku toņus var pielāgot.

Standarta paneļu līstes ir izgatavotas no priedes vai egles, bet mēs piedāvājam arī bērzu, ozolu, ar saaudzētu priedi vai finieri, kuru, galvenokārt, izmanto augstu ugunsdrošības prasību gadījumā.

Paneļu līstes ir savienotas ar tehnisko audumu, kas nodrošina akustisko un termisko izolāciju, kas ugunsgrēka gadījumā neizdala gāzes vai degošas daļiņas.

Citas Topwood paneļu īpašības:

  • Viegli kopt un uzturēt ar sausu drānu un putekļu sūcēju;
  • Augsta noturība pret mitrumu;
  • Personalizējams - plaža dizainu, izmēru, krāsu un formu izvēle;
  • Pārstrādājams.

MASĪVKOKA

Koka paneļi piešķir Jūsu telpām modernu un elegantu izskatu. Pielāgojoties Jūsu vēlmēm un vajadzībām, mēs piedāvājam izgatavot paneļus no jebkura koka materiāla un plašā krāsu diapazonā. Topwood Massive paneļiem ir augstākā estētiskā kvalitāte un izturība.

DIZAINA

Topwood Design paneļi tiek ražoti no augstākās kvalitātes nažfiniera no ozola, oša, bērza, riekstkoka vai cita koka. Tāpat kā visi Topwood paneļi, šie ir noturīgi pret mitrumu, tāpēc tos var izmantot sienu vai griestu dekorēšanai ne tikai sabiedriskās vietās, piemēram, skolās, viesnīcās, birojos, bet arī peldbaseinos utt.

AKUSTISKAIS

Mēs esam izveidojuši izcilu produktu, kas ir lielisks risinājums skaņas izolācijai un piešķirs Jūsu telpām unikālu izskatu - augstas kvalitātes finierētu vai masīvkoka līstu paneļi. Līstes ir apvienotas ar akustisko materiālu CEWOOD.

CEWOOD Acoustic ir 100% dabīgs materiāls - augstākās kvalitātes koka vilna un cements ar ūdeni. Līstes apstrādā ar Tikkurila Fontefier Wf Clear, nodrošinot tās ar ugunsdrošības klasi B-s1, d0.

finierēts 

Finierējums var samazināt projekta izmaksas, nemainot vizuālo kvalitāti. Līstes apstrādā ar Tikkurila Fontefier Wf Clear ugunsdrošību, nodrošinot līstes ar ugunsdrošības klasi B-s1, d0. 

Panelis ir izgatavots no finierētas līstes, apvienojumā ar akustisko audumu. Mēs piedāvājam finierētu ozolu, bērzu vai osi, bet pēc pieprasījuma ir pieejami arī citi koka finieri.

saaudzētais

Topwood Finger Jointed panelis ir izgatavots no augstas kvalitātes priedes līstēm bez defektiem. Līstu savienojumu vietas ir ar taisnu līniju, samazinot to redzamību. Līstes tiek kombinētas ar Fibertex ražotu FiberAcoustic materiālu. Saaudzētas priedes līstes neveido spriegumu, izslēdzot iespēju, ka materiāls ar laiku varētu vērpties. Kokmateriāli ir FSC sertificēti.